Přihlášené týmy

# Jméno rok Klub Zapl.
Sychová, Theodora 2018 Ano
Sycha, Tadeáš 2020 Ano
Petruchová, Natálie 2018 Ano
Petrucha, Michal 2022 Jeden měsíc běžce Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mladý, Alexander Ján 2022 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horecká, Kornélie 2021 Novis team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
Pučegl, Jakub 2017 Jihočeský klub maratonců Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Magdaléna 2021 Bodíci Ano
Kalus, Tobiáš 2014 Ano
Kalus, Mikoláš 2018 Ano
Kramářová, Bára 2018 Ano
Kramářová, Sára 2021 Ano
Churý, Jakub 2021 Ano
Kolář, Ondřej 2017 Ano
Záruba, Jonáš 2018 Ano
Langpaul, Šimon 2015 Ano
Langpaulová, Beata 2018 Ano
Šubrtová, Karolína 2013 Join the Dark Side Running team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horecká, Rozárie 2016 Novis team / SK Speed Brno Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horecká, Anastázie 2018 Novis team / SK Speed Brno Ano
Skopal, Jiri 2017 Ano
Skopalova, Karolina 2019 Ano
Šubrtová, Adina 2022 Join the Dark Side Running team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
Pospíchal, Jan 2019 Dr. Max Ano
Pospíchalová, Stella 2017 Dr. Max Ano
Trávníčková, Klára 2017 Dr.Max Ano
Trávníčková, Veronika 2018 Dr.Max Ano
Trávníček, Antonín 2020 Dr.Max Ano
Krayzlová, Nela 2013 Dr.Max Ano
Kalinová, Jasmína 2018 VSK Univerzita Brno Ano
Kalina, Fabián 2020 Čertův gang Ano
Šiler, Matěj 2014 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
Mrázek, Filip 2019 Orel Nové Město na Moravě Ano
Mrázek, David 2021 Orel Nové Město na Moravě Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trdý, Jakub 2011 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trdý, Jiří 2011 HC Hlinsko Ano
Holek, Adam 2017 Ano
Holková, Sofie 2021 Ano
Havlíčková, Julie 2016 SK Lyžníci Zámyšl Ano
Beneš, Vojtěch 2013 Generali Investments CEE Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bugel, Pavel 2014 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bugel, Matěj 2019 Ano
Loskot, Vít 2014 Ano
Loskot, Filip 2016 Ano
Loskot, Lukáš 2021 Ano
Rosecký, Tadeáš 2021 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hladíková, Deniska 2011 Sokol Holice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hladík, Davídek 2015 SK Holice Ano
Janko, Sofia 2022 Ano
Říčka, Antonín 2014 Ano
Říčková, Anežka 2017 Ano
Hrouzková, Violetta 2021 Ano
Hrouzek, Dominik 2017 Ano
Pytlíková, Veronika 2014 TJ Jiskra Havlíčkův Brod Ano
Pytlíková, Andrea 2018 TJ SOKOL HAVLÍČKŮV BROD Ano
Freudenreichová, Eliška 2016 Atletika Sokol Havlíčkův Brod Ano
Freudenreich, Filip 2013 Atletika Sokol Havlíčkův Brod Ano
Hanusová, Nikol 2016 Atletika Sokol Havlíčkův Brod Ano
Čadová, Adina 2022 Alkátor race Ano
Dočkal, Dominik 2015 Ano
Dočkalová, Vanessa 2018 Ano
Dočkalová, Nicolka 2014 Ano
Odersky, Oliver 2021 Ano
Benešová, Eliška 2018 Generali Investments CEE Ano
Krulišová, Milada 2022 Ano
Herynk, Filip 2017 Ano
Přívratská, Ella 2019 Ano
Přívratský, Adam 2017 Ano
Vecka, Jonáš 2014 A.C.Sparta Praha Ano
Vecková, Johana 2016 Atletika Človíček Ano
Herynková, Sofie 2014 Ano
Čunderliková, Anetka 2016 TJ stár Tupadly Ano
Moučka, Jeník 2010 Lyžařský oddíl Svratka Ano
Moučka, Antonín 2012 Sk Svratka Ano
Chlubna, Emma 2019 Ano
Ricková, Adéla 2017 Ano
Ricková, Marie 2020 Ano
Cholenský, Jan Kilián 2023 Ano
Melousková, Tea 2018 Ano
Melousková, Týna 2019 Ano
Homolka, Miroslav 2021 Ano
Brázdová, Dominika 2013 ASK Dipoli Ano
Vránková, Kristýna 2013 Atletický oddíl TJ Žďár nad Sázavou Ano
Božáková, Anděla 2016 Ano
Sirotná, Helenka 2021 Ano
Pazderová, Dita 2012 Ano
Pazderová, Rebeka 2017 Ano
Pazdera, Dušan 2019 Ano
Nedělová, Adéla 2011 Ano
Trávníček, Antonín 2013 SKI Team Herálec Ano
Trávníčková, Lucie 2016 SKI Team Herálec Ano
Štemberová, Elen 2012 OB Spartak Vrchlabí Ano
Štemberová, Anet 2017 OB Spartak Vrchlabí Ano
Skála, Emily 2018 CETIN Ano
Tošek, David 2018 Dr.Max Ano
Šípková, Tereza 2010 Ano
Šípková, Alena 2012 Ano
Pořízek, Mikoláš 2019 Ano
Božáková, Evelína 2020 Ano
Erlebach, Eliáš 2018 Ano
Šmídová, Nela 2001 Ano
Blažková, Mariana 2021 Ano
Petrželka, Jakub 2016 Ano
Šimonová, Zuzana 2016 Ano
Brouček, Kryštof 2019 Ano
Jarošová, Rozárie 2018 Ano
Trundová, Veronika 2017 Dr.Max Ano
Langová, Natálie 2016 Letovice Ano
Lang, David 2018 Letovice Ano
Martínková, Natalie 2014 Jindřichův Hradec Ano
Lešek, Matěj 2017 Ano
Lešková, Leontýna 2021 Ano
Krupička, Matěj 2019 Ano
Krupička, Jonáš 2022 Ano
Klapal, Sebastian 2015 Ano
Klapal, Štěpán 2017 Ano
Munk, Albert 2018 Ano
Němec, Eliáš 2014 Ano
Tomka, Mikuláš 2020 Želvičky Ano
Tomka, Metoděj 2022 Ano
Němec, Tobiáš 2019 AK Nové Město na Moravě Ano
Němcová, Ester 2021 Ano
Hora, Kryštof 2022 Ano
Horová, Žofie 2020 Ano
Říha, Jan 2019 Ano
Kohoutová, Jasmína 2018 Ano
Havlíčková, Radka 2010 Ano
Černý, Antonín 2012 3+ Ano
Černý, Tomáš 2021 3+ Ano
Černá, Veronika 2011 AC Sova Újezd nad Lesy Ano
Med, Jonáš 2020 Ano
Rada, Vít 2011 Atletika Benešov Ano
Kotlanová, Eliška 2015 Ano
Kotlan, Milánek 2018 Ano
Vránek, Lukáš 2016 Ano

Poslední aktualizace: 16/07/2024 09:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    Generali Investments
    ČEZ
    PENNY

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    Craft
    Volvo
    Sportisimo

PLATEBNÍ PARTNER

    ČSOB + MasterCard

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    Onlinesystem
    TKF

PARTNEŘI

    CETIN
    Continental
    Česká mincovna
    Enervit
    ČHMÚ
    DB Schenker
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Kondice
    Hitrádio
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Svět outdooru
    Drbna

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    Trenujeme.sk
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    Ukliďme Česko